Schola parafialna „Gregorius”

W składzie Kaja, Marysia R., Marysia D., Natalka, Oliwia, Emilia, Marta, Zuzia, Kasia (już tylko gościnnie, ale zawsze wspiera grupę w ważnych uroczystościach) i Klaudia.
Schola gra i śpiewa w naszej parafii już 7 lat. Od początku prowadzili ją Piotr (założyciel
i pomysłodawca scholi, świetny gitarzysta), potem Agnieszka, Monika, Paulina i wreszcie Bogusia. Dziś Klaudia otacza dziewczęta opieką merytoryczną i muzyczną. Scholę może zasilić każdy, kto chce sławić Pana swoim głosem, a pamiętajmy, że „ten, kto śpiewa, modli się podwójnie”.
Jeśli chcesz do nas dołączyć, po prostu przyjdź na próbę o godz. 10:00 przed Mszą Św.
w niedzielę. Czekamy na Ciebie!

Na dobre samopoczucie Chris Tomlin - "Our God"

październik-listopad 2017 r.

grudzień 2016 r.

Ich wspólnym marzeniem, oprócz rozwoju instrumentalno-wokalnego, jest nagranie płyty!
Kto wie czy za rogiem
Nie stoją Anioł z Bogiem?
Nie obserwują zdarzeń,
I nie spełniają marzeń!!!
Kto wie?

My już to wiemy! Stoją i spełniają! Nagrałyśmy wymarzoną płytę! Dziękujemy wszystkim, którzy nas w tym wspierali, i tym, którzy zechcieli kupić nasze nagrania. Mamy nadzieję, że śpiewane przez nas kolędy rozbrzmiewają teraz w Waszych domach i umilają Wam ten piękny czas Bożego Narodzenia. Pragniemy część zebranych funduszy przeznaczyć na hospicjum dziecięce. Bóg zapłać!

marzec 2016 r.

Sokołów - spotkanie opłatkowe, 30 grudnia 2015 r.

31 maja 2015 r.

Oprawa muzyczna ślubu - 11 kwietnia 2015 r.

29 marca 2015 r.

"Nie lękajcie się" - Pobierz

"Powiedz ludziom, że kocham ich" - Pobierz

"Barka" - Pobierz

Kolędowanie, styczeń 2014 r.

marzec 2013 r.